×
Bota, 1 mars 2012
Dy marinarë rusë ndodhen aktualisht në duart e piratëve nigerianë. Ata u kap
Policia e Indisë dëboi nga vendi qytetarin 39-vjeçar gjerman Zonntega Rainer Hermann. Ai ë
Në Moskë e përshëndesin vendimin e Koresë së Veriut për të vendosur moratorium ndaj provave të armëve bërthamore, lëshimit të raketave balistike me rreze të largët veprimi si dhe ndaj pasurimit të uraniumit.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2012
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2012
3
4
9
10
17
18
24
25
31