×
Bota, 7 shkurt 2012
Këto ditët e fundit faqet e mediave evropiane janë të mbushura plot me
Ditën ndërkombëtare të sigurisë së Internetit e shënojnë të martën (7 shkurt) përdoruesit e rrjetit global.
Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov dhe Kreu i Shërbimit të Zbulimit të Jashtëm të Rusisë Mihaill Fradkov mbërritën në Damask për zhvillimin e bisedimeve me Presidentin e Sirisë Bashar Al-Assad.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Shkurt 2012
Kalendari i ngjarjeve
Shkurt 2012
4
5
11
12
18
19
23
25
26