×
princi, 2012
Fotot lakuriq të Princit Harry e impresionuan kaq fort producentin nga Las Vegas David King, sa që ai i ofroi djalit të Princeshës Diana të luajë në shfaqjen e tij erotike teatrale me titull "Hijet e tundimit".
Sot filloi ceremonia dyditore festive me rastin e martesës së Princit të Luksemburgut Guillaume dhe konteshës belge Stephanie de Lannoy.
Mijëra britanikë kanë vendosur të mbështesin Princ Harry, i cili u ndodh në qendër të polemikave pas publikimit në media të fotografive të një party në Las Vegas, ku ai është paraqitur lakuriq.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Janar 2012
Kalendari i ngjarjeve
Janar 2012
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31