×
presidenti, 5 mars 2013
Presidenti i Sirisë Bashar Al-Assad deklaroi se qeveria siriane po korr fitore ndaj rebelëve, njofton ditën e martë gazeta libaneze, që mbështet qeverinë siriane, “Al-Akhbar”. "Komplotit kundër Sirisë po i vjen fundi", - citon gazeta fjalët e Bashar Al-Assad.
Sipas fjalëve të Ministrit të Komunikacionit dhe Informacionit, Ernesto Villegas, mjekët e udhëheqësit të Revolucionit Bolivarian kanë diagnostikuar "një infeksion të ri të komplikuar" dhe "vështirësi në frymëmarrje".
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2013
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2013
2
3
8
9
10
16
17
23
24
26
30
31