×
Kallashnikov, Tetor 2013

Koncerni "Kallashnikov" zgjeroi gamën e eksportit të armëve luftarake, njoftoi ditën e mërkurë Sekretarja për shtyp e koncernit, Elena Fillatova.

Aktori i famshëm i Hollivudit dhe producenti Steven Seagal vizitoi koncernin "Kallashnikov" gjatë një udhëtimi në Izhevsk të Rusisë, njoftoi shërbimi për shtyp i kompanisë.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Tetor 2013
Kalendari i ngjarjeve
Tetor 2013
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31