×
fotografi, Janar 2013
Një ekip shkencëtarësh të Universitetit Johns Hopkins në Shtetet e Bashkuara publikoi
Qeveria e Venezuelës do të padisë gazetën spanjolle me ndikim “El Pais
Projekt unik i fotografisë "New York. Grand Tour ", i realizuar nga fotografi rus Sergei Semionov, bëri për vete amerikanët dhe jurinë ndërkombëtare të konkursit fotografik International Pano Awards, ku artisti mori çmimin e nominimit "Puna më e mirë amatore e vitit 2012".
Shtëpia e anklandit RR Auctions nxorri në shitje fotografinë e Princeshës Diana, të cilën kohë më parë nuk vendosi ta publikojë gazeta britanike "The Daily Mirror".
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Janar 2013
Kalendari i ngjarjeve
Janar 2013
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31