×
Lëvizja HAMAS, 8 tetor 2012
Organizata “Hamas”, që kontrollon Rripin e Gazës, ndaloi tifozët e futbollit të shikojnë ndeshjen e ekipeve spanjolle Real i Madridit dhe Barcelona.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Tetor 2012
Kalendari i ngjarjeve
Tetor 2012
1
2
4
5
6
7
9
11
12
13
14
15
17
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31