×
Siria, 17 qershor 2013
Kryesia e lëvizjes palestineze “Hamas” i bëri thirrje të hënën lëvizjes shiite libaneze "Hezbollah" të ndalë pjesëmarrjen në konfliktin sirian dhe të përqëndrohet në luftën kundër Izraelit.
Presidenti sirian Bashar Al-Assad paralajmëroi BE-në lidhur me furnizimin e rebelëve sirianë me
Tani më është e vështirë të flasësh për afatet kohore të konferencës ndërkombëtare mbi Sirinë "Gjeneva-2".
Kryeministri britanik, David Cameron, pranoi sot pas mbërritjes në resortin e golfit në veri t
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Qershor 2013
Kalendari i ngjarjeve
Qershor 2013
1
2
8
9
10
15
16
22
23
29
30