×
Siria, 24 maj 2013
Disa të burgosur u vranë dhe u plagosën sot pasi militantët e opozitës siriane qëlluan me predha mortajash burgun qendror të qytetit Aleppo, njoftojnë mediat vendase.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2013
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2013
4
5
11
12
18
19
25
26