×
Siria, 14 maj 2013
Sekretari Amerikan i Shtetit, John Kerry, paralajmëroi udhëheqjen e Sirisë mbi pashmangshmërin
Rusia dhe Izraeli do të vazhdojnë kontaktet në nivelin më të lartë dhe
Video, e publikuar në Internet nga organizata siriane pro-qeveritare Syrian Truth, shkaktoi një valë të fuqishme indinjate.
Interneti, Siria, kanibalizëm
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2013
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2013
4
5
11
12
18
19
25
26