×
Mbrojtja kundërajrore, Qershor 2013
Koreja e Jugut ka përfunduar vendosjen e komplekseve kundërajrore raketore për t'iu
Komplekset me famë botërore të mbrojtjes kundërajrore të bazave detare do të paraqiten në ekspozimin e kompanisë ruse "Almaz-Antey" në sallonin ndërkombëtar ushtarako-detar (IMDS 2013), i cili do të mbahet në Shën Petersburg, nga 3 deri më 7 korrik.
Ministria e Mbrojtjes e Polonisë ka shpallur një tender për furnizimin e sistemeve antiraket dhe atyre kundërajrore me rreze të mesme veprimi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Qershor 2013
Kalendari i ngjarjeve
Qershor 2013
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30