×
Spanja, Maj 2013
Në Spanjë u gjetën trupat e shtetasve të humbur nga Holanda - volejbollistes së famshme Ingrid Visser dhe partnerit të saj Lodewijk Severin. Trupat e pajetë u gjetën më 26 maj në një fshat pranë qytetit Murcia.
Tenistja ruse Maria Sharapova mundi sportisten gjermane Sabine Lisicki dhe doli në çerekfinalen e turneut të Madridit. Për daljen në gjysmëfinale Maria Sharapova do të ndeshet me tenisten Daniela Hantuchova nga Sllovakia ose me përfaqësuesen e Estonisë Kaia Kanepi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2013
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2013
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
28
29
30
31