×
Britania e Madhe, 17 qershor 2013
Sot ministrat e jashtëm të Britanisë dhe Ekuadorit zhvilluan një takim në lidhje
Kryeministri britanik, David Cameron, pranoi sot pas mbërritjes në resortin e golfit në veri t
Shërbimet britanike të zbulimit kanë survejuar aktivisht pjesëmarrësit e Samitit t
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Qershor 2013
Kalendari i ngjarjeve
Qershor 2013
1
2
4
7
8
9
11
12
13
14
15
16
20
22
23
25
29
30