×
Turqia, 17 maj 2013
11 persona humbën jetën dhe 4 të tjerë u plagosën si rezultat i shpërthimit të një kontejneri me naftë në juglindje të Turqisë, njoftojnë mediat lokale.
Turqia zgjati në mënyrë të njëanshme qëndrimin pa viza t
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2013
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2013
3
4
5
7
8
9
11
12
18
19
21
24
25
26
28
29