×
Turqia, 23 tetor 2012
Predha siriane e radhës ra në territorin e Turqisë në provincën Hatay. E shtëna u krye nga një armë anti-ajrore dhe si pasojë u dëmtua rëndë ndërtesa e poliklinikës lokale.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Tetor 2012
Kalendari i ngjarjeve
Tetor 2012
1
3
6
7
10
13
14
16
17
20
21
24
25
27
28