×
Greqia, Shtator 2012
Në Athinë, manifestimi i mijëra banorëve i drejtuar kundër masave ekonomike
Sindikatat greke njoftuan të mërkurën një grevë 24-orëshe në
Mediat në gjithë Greqi do të mbajnë një grevë 24-orëshe. Kanalet televizive dhe radiot nuk po transmetojë lajme dhe programe argëtuese. Ndaloi rifreskimi i shumicës së faqeve të lajmeve në Internet.
Trazira masive u zhvilluan ditën e dielë në burgun më të madh grek
Pranë bregdetit perëndimor të ishullit grek të Kretës ditën e premte ra një tërmet i fortë, njoftoi Shërbimi Gjeologjik i SHBA.
Bashkëpunëtorët e metrosë në Athinë, si dhe ata të metrosë së lehtë dhe të linjave të tramvajit do të mbajnë ditën e enjte një grevë 24-orëshe.
Në Greqi si pasojë e një aksidenti u vranë katër turistë rusë dhe 23 të tjerë janë dëmtuar. Gjëndja shëndetsore e disa prej tyre është kritike.
Fondi i zhvillimit të mjeteve aktive i Greqisë përcaktoi 40 ishuj të pabanuar, t
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Shtator 2012
Kalendari i ngjarjeve
Shtator 2012
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
15
16
17
18
19
22
23
25
28
29
30