×
Angela Merkel, Qershor 2012
Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi se nuk do të tolerojë një situatë të till
Presidenti rus Vladimir Putin dhe Kancelarja gjermane Angela Merkel zhvilluan bisedime në Berlin. Bisedimet u zhvilluan në rezidencën e Kancelares federale.
Pas përfundimit të vizitës së tij në Bjellorusi Vladimir Putin do të vizitojë Gjermaninë, ku sot të zhvillojë bisedime me Kancelaren Angela Merkel.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Qershor 2012
Kalendari i ngjarjeve
Qershor 2012
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30