×
incident, 7 qershor 2013
Të premten Presidenti francez, François Hollande, gjatë një konference për shtyp n
Radiostacioni francez "Europe 1" njoftoi të premten se dy prej bashkëpunëtorëve të tij janë zhdukur pa lënë gjurmë në Siri.
Avioni i kompanisë ajrore "Vollga-Dnepr" me 9 anëtarë të ekuipazhit dhe 38 ton ngarkesë në bord po kryente fluturimin nga qyteti i Uljanovskut për në Juzhno-Sahalinsk.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Qershor 2013
Kalendari i ngjarjeve
Qershor 2013
1
2
8
9
15
16
20
22
23
25
26
27
29
30