×
Koreja e Jugut, 13 maj 2013
Të hënën Uashingtoni dhe Seuli filluan stërvitjet e përbashkëta ushtarako-detare në brigjet e Koresë së Jugut.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2013
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2013
1
4
5
10
11
12
15
17
18
19
21
24
25
26
27
31