×
Koreja e Veriut, 18 janar 2012
Djali i madh i të ndjerit Kim Jong II – Kim Jong-Ne parashikon rënien e shpejtë të regjimit në Korenë e Veriut, thuhet në librin e gazetarit japonez Yozo Gomi. Libri është i bazuar në intervistat dhe komunikimet e tij me anë të e-mail me Kim Jong-Ne.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Janar 2012
Kalendari i ngjarjeve
Janar 2012
1
2
3
4
5
6
7
8
14
15
16
17
19
21
22
23
25
28
29
30
31