×
aktor, 14 janar 2013
Aktorja Olivia Wilde u fejua me të dashurin e saj, aktorin dhe skenaristin Jason Sudeikis. Dihet se 37-vje
Aktorja e famshme Jodie Foster për herë të parë preku publikisht temën e orientimit të saj seksual jotradicional. Orientimin e vet jotradicional seksual ajo e pranoi të dielën në ceremoninë e dorëzimit asaj të "Golden Globe-it" të nderit.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Janar 2013
Kalendari i ngjarjeve
Janar 2013
1
2
5
6
7
8
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31