×
Bjellorusia, 20 janar 2011
Më 20 janar u zhvilluan negociatat e kryeministrave rus dhe bjellorus, përkatësisht Vladimir Putin
Bjellorusia do të marrë nga Federata Ruse në sektorin e naftës subvencione me me
Bjellorusia do të përgatisë masat më të rrepta si kundërpërgjige ndaj sanksioneve të mundshme të BE, deklaroi Lideri bjellorus Aleksandër Llukashenko në mbledhjen e zhvilluar në Minsk.
Kryeministri i Rusisë Vladimir Putin do të zhvillojë sot në Moskë negociata me homologun
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Janar 2011
Kalendari i ngjarjeve
Janar 2011
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
22
23
24
25
26
27
29
30
31