×
fakte interesante, 28 shkurt 2013
Miliarderi nga SHBA-ja Dennis Tito, i cili u bë turisti i parë kozmik, ka premtuar se do të financojë një ekspeditë në Mars në vitin 2018.
Kontinenti aziatik është lider botëror përkatësisht numrit të miliarderëve, thuhet në studimin e revistës kineze "Hurun Report".
Sipas raportit të Forumit Ekonomik Botëror mbi konkurrencën globale, rrugët më të mira në botë janë cilësuar ato të Francës, Emirateve të Bashkuara Arabe dhe Singaporit.
Goditja e topit të futbollit me kokë është e dëmshme, ajo mund t
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Shkurt 2013
Kalendari i ngjarjeve
Shkurt 2013
1
2
3
9
10
13
15
16
17
21
22
23
24