×
sigurimi, 28 shkurt 2013
Rusia është seriozisht e shqetësuar nga planet amerikane të mbrojtjes antiraket, deklaroi Sekretari i Këshillit të Sigurimit të Federatës Ruse, Nikollai Patrushev, gjatë një takimi në Moskë me Kreun e Byrosë së Sigurimit Kombëtar të Polonisë, Stanislaw Koziej.
Task Forca e anijeve dhe luftanijeve të Flotës Ushtarake Detare ruse në Detin Mesdhe mund
Presidenti i Somalisë, Hassan Sheikh Mohamud, shprehu iniciativën e vet në lidhje me shpalljen e
"Ne kemi kohë që mbështesim idenë e reduktimit të arsenaleve bërthamor
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Shkurt 2013
Kalendari i ngjarjeve
Shkurt 2013
2
3
9
10
16
17
23
24