×
sigurimi, 8 shkurt 2013
Policia e qytetit spanjoll të Valencias ndaloi të premten terroristin e dyshuar Muhammad ash-Shaab, i cili po planifikonte sulme terroriste në Spanjë dhe në vende të tjera europiane.
Shkatërruesi (destroyer) amerikan “Barry”, i pajisur me sistemin multifunksional të mbrojtjes antiraket "Aegis", i
Autoritetet iraniane pas negociatave të tejzgjatura dypalëshe liruan dhe nisën në atdhe shtetasin
Autoritetet venezueliane kanë gjetur më shumë se njëqind armë zjarri, duke pë
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Shkurt 2013
Kalendari i ngjarjeve
Shkurt 2013
2
3
9
10
16
17
23
24