×
Kina, 17 prill 2013
"Asnjë media nuk ka të drejtë të përdorë informacionin e pë
Edhe 2 persona të tjerë kanë humbur jetën nga virusi H7N9 i gripit të shpendëve në Shanghai, në lindje të Kinës, njoftuan për gazetarët ditën e mërkurë autoritetet lokale.
Dy luftanije të Forcave Ushtarake Detare të Kinës, një fregatë raketore dhe nj
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Prill 2013
Kalendari i ngjarjeve
Prill 2013
2
5
6
7
8
13
14
18
19
20
21
27
28