×
konflikt, 18 mars 2013
Të hënën avionët e Forcave Ushtarake Ajrore siriane bombarduan me raketa zonën kufitare në lindje të Libanit, njoftoi Agjencia kombëtare libaneze e lajmeve.
Viktima të shpërthimit të makinës bombë në kryeqytetin e Somalisë u bënë të paktën 8 persona. Shpërthimi buçiti në afërsi të Pallatit Presidencial dhe Teatrit Kombëtar të Mogadisho.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2013
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2013
2
3
9
10
16
17
23
24
30
31