×
konflikt, 1 mars 2013
Gjashtë persona u lënduan si rezultat i një shpërthimi në jug t
Shkaku i fillimit të një lufte bërthamore mund të jenë stërvitjet e përbashkëta ushtarake të SHBA-së dhe Koresë së Jugut, shkruan gazeta kryesore e Koresë së Veriut.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2013
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2013
2
3
9
10
16
17
23
24
30
31