×
konflikt, 25 janar 2013
Forcat e Bashkimi Evropian do të mbeten për një kohë të gjatë
4 persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën si rezultat i shp
Liderët e opozitës egjiptiane u bëjnë thirrje mijërave pë
Ministri i Jashtëm i Australisë u bëri thirrje qytetarëve australianë q
Qeveria e Bullgarisë mashtroi popullin në lidhje me koston e ndërtimit të centralit b
Komiteti i Republikës Popullore Demokratike të Koresë për Bashkimin Paqësor t
Izraeli mund të sulmojë objektet bërthamore të Iranit dhe e konsideron të nevojshëm forcimin e sanksioneve ndërkombëtare kundër Teheranit, deklaruan disa zyrtarë izraelitë të enjten.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Janar 2013
Kalendari i ngjarjeve
Janar 2013
1
2
3
4
5
6
12
13
14
15
17
19
20
21
22
26
27