×
futboll, Qershor 2013
Futbollistët e famshëm francezë Franck Ribery dhe Karim Benzema ditën e martë do të dalin para gjyqit në Paris nën akuzat për marrëdhënie seksuale me një prostitutë të mitur.
Faqja zyrtare e Internetit e qeverisë së Brazilit, e cila i është përkushtuar Kampionatit Botëror të Futbollit të vitit 2014, u sulmua nga hakerët. Aksesi në të përkohësisht është pezulluar.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Qershor 2013
Kalendari i ngjarjeve
Qershor 2013
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30