×
tenis, 9 maj 2013
Tenistja ruse Maria Sharapova mundi sportisten gjermane Sabine Lisicki dhe doli në çerekfinalen e turneut të Madridit. Për daljen në gjysmëfinale Maria Sharapova do të ndeshet me tenisten Daniela Hantuchova nga Sllovakia ose me përfaqësuesen e Estonisë Kaia Kanepi.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2013
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2013
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31