×
SHBA, 27 maj 2013
Të dielën në shtetin amerikan të Texas-it një djalë me origjinë nga Karolina e Veriut hapi zjarr me armë, duke vrarë një person dhe plagosur 5 të tjerë, përfshirë edhe një sherif.
Tezja e Angelina Jolie ndërroi jetë për shkak të kancerit të gjirit dy javë pasi aktorja njoftoi se iu nënshtrua operacionit për heqjen e gjinjve, për të minimizuar rrezikun e zhvillimit të kësaj sëmundjeje.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2013
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2013
4
5
11
12
18
19
25
26