×
SHBA, 20 maj 2013
Janë gjetur dhe janë dërguar në SHBA "kutitë e zeza" (pajisjet vetë
Angelina Jolie do të luajë nënën e vet, aktoren Marcheline Bertrand, e cila vdiq nga kanceri i ovareve në vitin 2007.
Qeveria amerikane ka ndërmend të zgjerojë dialogun me Korenë e Veriut në vitin
Së paku një person u bë viktimë e një tornadoje që goditi shtetin e Oklahoma-s në jug të Shteteve të Bashkuara. Fatkeqësia natyrore shkatërroi mbi 100 shtëpi dhe shkaktoi shumë aksidente automobilistike.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2013
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2013
4
5
11
12
18
19
25
26