×
Irani, 21 shkurt 2012
Dy luftanije iraniane lanë tashmë portin sirian Tartus dhe morën rrugën e kthimit për në atdhe. Tani ato janë duke lunduar nëpër kanalin e Suezit, njoftoi një burim në administratën e Kanalit.
Izraelit do t’i nevojiten si të paktën 100 aeroplanë për t
Në Iran mbërriti delegacioni i ekspertëve të Agjencisë Ndërkombëtare për Energjinë Atomike (ANEA).
Presidenti i SHBA Barack Obama do të takohet me Kryeministrin Izraelit Benjamin Netanjahu më 5 mars të vitit 2012.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Shkurt 2012
Kalendari i ngjarjeve
Shkurt 2012
4
5
6
11
12
15
18
19
23
25
26
29