×
Kosova, Mars 2013
Presidenti i Serbisë Tomisllav Nikoliç për herë të parë i dha dor
Prishtina do të bëjë lëshime në lidhje me statusin e pjesë
Ministri i Jashtëm grek Dimitris Avramopulos njoftoi sot për hapjen në vend të përfaqësisë tregtare të Republikës së Kosovës, pavarësia e së cilës nuk është njohur nga pala greke.
Sipas mendimit të Kryeministrit serb, në vitet e ardhshme Serbinë e pret një punë
Gjatë bisedimeve të mbajtura në Bruksel Beogradi dhe Prishtina nuk arritën dot në
Kryeministri serb, Ivica Daçiç, do të takohet sot në Bruksel me Kreun e Qeveris
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2013
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2013
1
2
3
6
9
10
11
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31