×
terrorizmi, 6 nëntor 2012
Sulmi terrorist që ndodhi sot pranë një baze ushtarake në afërsi të
Një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën lehtë si rezultat i një shpërthimi ditën e martë në Spitalin Rajonal Durham në Karolinën e Veriut (SHBA).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Nëntor 2012
Kalendari i ngjarjeve
Nëntor 2012
3
4
5
10
11
12
14
15
17
18
19
23
24
25
29
30