×
Sergei Lavrov, Maj 2012
Ministri i Jashtëm rus Sergei Lavrov do të niset sot me një vizitë zyrtare në Kinë. Ai do të takohet me homologun e vet kinez Yang Jiechi dhe Zëvendës-kryetarin e Republikës Popullore të Kinës Xi Jinping.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Maj 2012
Kalendari i ngjarjeve
Maj 2012
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31