×
Sociale 21 mars 2013
Plazhi i provincës kiliane të Concepcion është mbushur me dhjetëra mijëra karkaleca deti, gaforre dhe molusqe të ngordhura. Shkaku i incidentit ende nuk dihet. Policia nuk përjashton mundësinë që incidenti të jetë pasojë e veprimtarisë kriminale.
Dy helikopterë të policisë u përplasën mbi stadiumin olimpik në Berlin gjatë një fluturimi stërvitor.
Papa Françesku arriti në përfundimin se rezidenca e tij në Vatikan ësht
Gjatë vizitës së saj në Republikën Çeke Kryetarja e Këshillit të Federatës së Asamblesë Federale të Rusisë Valentina Matvienko diskutoi me Kryeministrin çek Petr Necas perspektivat e zhvillimit të ekspozitës Expo 2020 në Ekaterinburg.
Këtë vit Moska po përjeton marsin më të ftohtë në
Numri i përdoruesve, të cilët vizitojnë faqen e videohosting YouTube, rezulton mbi nj
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2013
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2013
2
3
9
10
16
17
23
24
30
31