×
Sociale 23 mars 2012
Në Indi në mars nga gripi i derrave vdiqën 12 persona, rreth 130 të tjerë janë infektuar, njofton Ministria e Shëndetësisë e vendit.
Në Lisbonë demonstrata e drejtuar kundër masave të qeverisë për reduktimin
Policia e Madridit hapi çështje penale kundër një grupi krimi të organizuar nga Serbia. Anëtarët e tij dyshohen për vrasje dhe ngrënie të njeriut.
Serbia, Spanja, vrasje, gjyq, kanibalizëm
Shkollat braziliane filluan të vendosin në uniformën e nxënësve mikroç
Ekspertët mjeko-ligjorë kanë bërë të ditura rezultatet e hetimit të vdekjes së këngëtares Whitney Houston, duke konfirmuar se nuk u gjetën shenja traumash apo dhune në trupin e saj.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2012
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2012
3
9
10
17
18
24
25
31