×
Sociale 15 mars 2012
Prodhuesit kryesorë të avionëve dhe pajisjeve të aviacionit civil nga 18 vende të botës po marrin pjesë në ekspozitën e tretë të aviacionit India Aviation-2012, në Hajdarebad, më 14-18 mars.
Në brigjet veriperëndimore të Japonisë të enjten ra një tërmet i radhës, njoftoi Shërbimi Gjeologjik i SHBA. Kësaj here magnituda e tij ishte 4.6 ballë
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2012
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2012
3
9
10
17
18
24
25
31