×
Sociale 8 mars 2012
Irani, situata e politikës së brendshme dhe të jashtme rreth tij, nuk po ikën sot e gjithë ditën nga faqet e para të mediave botërore.
Rusia kremton sot Ditën Ndërkombëtare të Grave. Historia e festës
Policia turke arrestoi aktivistet e lëvizjes "FEMEN" , kur ato tentuan të zhvillojnë një aksion toples në sheshin pranë Tempullit të Shën Sofisë në Stambol.
Kryetarja e organizatës së pavarur të mbrojtjes së të drejtave të njeriut
Shpërthimi më i fuqishën në Diell gjatë pesë viteve të
Rusia doli në vendin e dytë për nga sasia e grave në role udhëheqëse. Më shume ka vetëm në Filipine.
Tërmeti me magnitudë 4.6 ballë që ra sot në Haiti shkaktoi panik t
Hakerët italianë nga grupi “Anonymous” bllokuan site zyrtar të Vatikanit. Si shkas p
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2012
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2012
3
9
10
17
18
24
25
31