×
Sociale 9 janar 2012
Dy persona u vranë dhe mbi 40 të tjerë u plagosën si rezultat i
Në pjesën lindore të Letonisë të hënën, pë
Në Taxhikistan iu nënshtruan likuidimit 200 ton drogë afgane, që ishin mbajtur deri tani
Shkencëtarët neozelandezë kanë paralajmëruar për katastrofën ekologjike në ujërat e portit detar Tauranga.
Jakutia (Yakutia) - Republikë kjo në përbërjen e Federatës Ruse, e cila në verilindje të Siberisë - është mbërthyer nga ngricat e mëdha.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Janar 2012
Kalendari i ngjarjeve
Janar 2012
2
3
5
8
14
15
21
22
28
29