×
Sociale 8 gusht 2011
Aeroplani An-24 i kompanisë ruse “IrAero” bëri sot në mëngjes nj
Vullkani Shiveluç në Gadishullin Kamçatka të Lindjes së Largët të Rusisë hodhi sot një “shtyllë” hiri me lartësi prej 7 kilometrash.
Anija ruse me vela “Palada” sot do të largohet nga porti kanadez Victoria dhe do të marrë kursin drejt Seattle amerikan.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Gusht 2011
Kalendari i ngjarjeve
Gusht 2011
6
7
13
14
20
21
27
28