×
Rusia, 1 mars 2012
Dy marinarë rusë ndodhen aktualisht në duart e piratëve nigerianë. Ata u kap
Me 1 mars në Rusi filloi shitja e biletave për koncertet e Madonës, të cilat do të mbahen në gusht, në Moskë dhe Shën Petersburg.
Administrata e SHBA i deklaroi edhe një herë Kongresit për domosdoshmërinë e
Kryeministri rus Vladimir Putin, kandidati për postin e kreut të shtetit, zhvilloi një takim
Në një nga letrat konfidenciale të bashkëpunëtorëve të Qendr
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2012
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2012
3
9
10
17
18
24
25
31