×
Politikë 28 mars 2013
Ministria ruse e Punëve të Jashtme i konsideron si cinizëm dhe ndërhyrje
Të enjten autoritetet izraelite hapën postblloqet në kufirin me Rripin e Gazës, t
Venezuela do të bëhet e papërmbajtshme, në qoftë se në zgjedhjet
Misioni i OKB-së për evidentimin e fakteve të përdorimit të supozuar të armës kimike në Siri do të fillojë punën në ditët e ardhshme, njoftoi Kreu i komisionit, shkencëtari suedez Ake Sellstrom.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Mars 2013
Kalendari i ngjarjeve
Mars 2013
2
3
9
10
16
17
23
24
30
31