×
Politikë 6 shtator 2012
Rusia nuk ka ndërmend të rishikojë qëndrimin e saj ndaj Sirisë. P
Partia Demokratike emëroi zyrtarisht Barack Obama kandidatin e saj për president të SHBA. Vendimin e partisë në Kongresin në Karolinën e Veriut e njoftoi ish-Presidenti Bill Clinton.
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin mbërriti në Vladivostok. Qëllimi kryesor i kë
Në një intervistë për kanalin televiziv Russia Today Presidenti i Rusisë Vladimir Putin
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin dha një intervistë për kanalin televiziv Russia Today, n
Presidenti i Rusisë Vladimir Putin mbërriti në Vladivostok, ku po mbahet Java e Bashkëpunimit Ekonomik Euroaziatik (Asia-Pacific Economic Cooperation, APEC) dhe ditën e premte do të hapet samiti i Biznesit i liderëve të biznesit i Organizatës së Bashkëpunimit Ekonomik Euroaziatik.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Shtator 2012
Kalendari i ngjarjeve
Shtator 2012
1
2
8
9
15
16
22
23
29
30