×
Politikë 3 shtator 2012
Qëllimi kryesor i përfaqësisë së Rusisë në Bashkë
Strategjia e re energjitike e Japonisë do të parshikojë një refuzim të plotë
Republikani Mitt Romney në rast se fiton zgjedhjet presidenciale në SHBA në nëntor mund të tërheqë vendin në luftë me Sirinë dhe Iranin. Këtë mendim shprehu ditën e dielë Zëvendëspresidenti i SHBA-ve Joseph Biden.
Në Vladivostok të Rusisë (Primorje), i cili pret samitin e Bashkëpunimit Ekonomik Euroaziatik
Në Moskë vjen delegacioni i opozitës së brendshme siriane, të cilin e kryeson
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Shtator 2012
Kalendari i ngjarjeve
Shtator 2012
1
2
8
9
15
16
22
23
29
30