×
Ekonomia 17 tetor 2012
Siç deklaroi sot në mbledhjen e Komisionit për Bashkëpunimin Tekniko-Ushtarak Presidenti rus Vladimir
Konsorciumi i biznesmenëve rusë AAR dhe kompania më e madhe ruse e naftës "Rosneft" pothuajse ranë dakord për shitjen e 50% të aksioneve të AAR TNK-BP-së për 17 miliardë stërlina.
Ministri grek i Financave Yannis Stournaras dhe përfaqësuesit e treshes së kreditorëve
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Tetor 2012
Kalendari i ngjarjeve
Tetor 2012
1
4
6
7
13
14
19
20
21
26
27
28