×
Ekonomia 25 korrik 2011
Perspektiva e default teknik për SHBA u bë akoma dhe më reale. Konsultimet e zhvilluara këtë fundjave midis Senatit, Dhomës së Përfaqësuesve dhe Shtëpisë së Bardhë sërish nuk dhanë asnjë rezultat.
Irani, Siria dhe Iraku nënshkruan sot marrëveshjen për ndërtimin e tubacionit
Në vitin 2011 numri total i makinave të shitura në Rusi pritet të arrijë
Çmimi i arit u rrit sërisht dhe arriti një rekord të ri - 1624 $ për ons (ounce).
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Korrik 2011
Kalendari i ngjarjeve
Korrik 2011
2
3
9
10
16
17
23
24
30
31