×
Ekonomia 14 korrik 2011
Elektrostacioni atomik në Busher duhet të fillojë nga puna në verë, njoftoi pë
Kina nuk përjashton mundësinë e nënshkrimit që këtë vit të marrëveshjes mbi furnizimet e gazit rus, deklaroi në konferencën për shtyp në Pekin për mediat ruse Zëvendësministri i Jashtëm kinez Cheng Guoping.
Çmimi i arit u rrit sërish dhe arriti nivelin rekord prej 1589.8 për ounce.
“Gazprom” dhe “Beltransgaz”, e cila është operatore e sistemit të transportit t
Gazprom, Bjellorusia, Beltransgaz
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Korrik 2011
Kalendari i ngjarjeve
Korrik 2011
2
3
9
10
16
17
23
24
30
31